אורגזמה

הנאת האישה ממין היא קונספט חדש שמשפיע דרמטית על החברה והתרבות.
בעבר, לא רק שנושא האורגזמה הנשית היה חסר חשיבות – במשך אלפי שנים ברוב התרבויות, בעיקר בתרבות הנוצרית, נקבעו איסורים על נשים ליהנות מהאקט המיני וביטויים כמו גמירה נשית, היו משולים לטאבו.
המהפכה המינית של שנות ה 60' העלתה את הנשים למקום של שוויון בחברה בהיבטים שונים ביניהם ההיבט המיני, מעמדן של הנשים בחברה השתדרג גם אם עדיין לא הגשמנו את המטרה במלואה. הגלולות למניעת היריון, אפשרו לנשים להתחיל לחשוב על לעשות אהבה ללא פחד מהיריון ועוד יותר מהפכני מזה – רק למטרת הנאה והגעה לאורגזמה. זאת מציאות חדשה יחסית בה נשים וגברים מעוניינים לגלות ולהשקיע מאמצים על מנת שהאישה תיהנה מהמיניות שלה.
את מיניות האישה כדאי לחקור ביחד. מחקרים אנתרפולוגים מראים כי כמות המאמצים שגברים מוכנים להשקיע בחיפוש אחר ההנאה של האישה תלוייה במעמדן של הנשים בחברה. ככל שמעמד האישה גבוה יותר כך הגברים מתאמצים לספק יותר את הפרטנרית שלהם במיטה ולהביל אותה אל שיא ההנאה – האורגזמה.
במאמרים הבאים אתם תלמדו את כל מה שרציתם לדעת על גמירה נשית ואורגזמה.

איך להפסיק לזייף אורגזמה

איך להפסיק לזייף אורגזמה?

אם את חושבת שזיוף אורגזמה יגרום אושר לבן זוגך – חשוב שתקראי את הכתבה הזו. כשאת לא גומרת ורק מזייפת אורגזמה את פוגעת בתקשורת עם בן זוגך ומסכלת אפשרות לשיפור ביחסי המין ביניכם. אז מה עושים? איך יוצאים ממעגל השקרים? להעביר את האשמה לסקסולוג זאת אחת האפשרויות…

אורגזמה נשית

אורגזמה נשית

הרופא סקסולוג ד"ר דניאל דריי מסביר על הקושי להגיע לאורגזמה נשית, מהי אורגזמה נרתיקית, מהי אורגזמה דגדגנית ולמה כל כך הרבה נשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה. החדשות הטובות: כל אישה יכולה למצוא את האורגזמה שלה ולהתחיל להנות!