הגדלת איבר המין – איך להגדיל את הפין

אחת הבעיות הנפוצות ביותר בקרב גברים היא החשש שאיבר המין שלהם קטן מדי. 60% מהגברים היו רוצים איבר מין גדול יותר כאשר למעשה לרובם יש איבר מין בגודל ממוצע ומעלה. מכאן אנחנו מבינים שהבעיה היא בעיה של דימוי גוף ולא באמת בעיה של גודל האיבר. בהתאמה, השוק מוצף בשפע של פרסומים לכל מיני שיטות להגדלת הפין, שמידת יעילותן מפוקפקת ביותר ועלולה אפילו לגרום נזק של ממש. למטופלים שלי אני מזכיר שכדי להיות מאהב טוב אדם צריך להרגיש טוב עם גופו, להיות קשוב לבן/בת הזוג ולהשקיע בלימוד טכניקות מיניות להנאה של שני בני הזוג. הגודל הפיזיולוגי – משמעותי הרבה פחות.

הגדלת הפין

ניתוח להגדלת הפין – למי הוא מתאים ולמה הוא לא מומלץ

כסקסולוג, עדיין לא נתקלתי בכדור, אבקה או תמצית צמחית שבאמת מצליחים להגדיל את הפין. גם לפתרון הניתוחי חסרונות רבים: ראשית, הוא מיועד רק למי שסובל מבעיה קלינית אובייקטיבית הקרויה “מיקרו פין”, כלומר איבר מין קטן מ-8 ס”מ בזקפה. הרוב המוחלט של הגברים שמחפשים איך להגדיל את הפין לא נכללים בקטגוריה זו. שנית, מדובר בניתוח מסובך מאוד שאמנם מביא להגדלת איבר המין אך פוגע ביציבות שלו בזמן זקפה וגם במראה.

הגדלת הפין בלי ניתוח – שיטה מומלצת ויעילה

השיטה היחידה להגדלת איבר המין שעליה אני ממליץ לפציינטים שלי, היא הזרקות של חומצה היאלורונית מתחת לעור איבר המין (כמו החומר שמזריקים לקמטי הבעה בפנים). בהזרקת חומצה היאלורונית מסוג מאקרוליין, הרופא מייעץ לפציינט כמה מזרקים יביאו אותו לתוצאה המבוקשת. ההזרקה מתבצעת תחת הרדמה מקומית והשפעתה נמשכת כשנתיים. המראה המתקבל יפה , גדול וטבעי לגמרי למראה ולמגע. לאחר מכן החומר, שקיים באופן טבעי בגוף, ברובו נספג ומתכלה.

יתרונות השיטה:

  • תוצאה מיידית!
  • ללא ניתוח , ללא אשפוז ללא זמן החלמה
  • טיפול קל ופשוט בהזרקה מקומית של חומר מילוי בטוח ומתקדם באישור משרד הבריאות.
  • טיפול שנמשך כ 20 דקות ומביא מיידית למראה איבר מין  גדול וטבעי לגמרי!
  • הפציינט מרוויח  2-3 ס”מ בהיקף בממוצע ועוד תוספת באורך, בעיקר ברפיון.
  • איבר המין נשאר גדול יותר ממה שהיה לפני ההזרקה גם לאחר ספיגת החומר
  • אפשר לחזור על הטיפול שוב ושוב

הטיפול מתבצע בקליניקה דיסקרטית.

*חשוב לציין שהטיפול מיועד לגברים שסיימו את ההתפתחות המינית שלהם בלבד.

למידע נוסף והתייעצות, התקשר 077-6707660 או צור קשר דרך האתר

ד”ר דניאל דריי בתקשורת